Szkiełkowanie !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferujemy Państwu usługi szkiełkowania. Co to takiego? Szkiełkowaniem określa się proces uzyskiwania szczególnie gładkiej powierzchni na materiałach metalicznych. Przez obróbkę strumieniowo śćierną kulkami szkła powierzchni obrabianego materiału przez co staje się ona o wiele bardziej gładka niż po użyciu innych środków czyszczących jak piasek lub korund

Przy użyciu szkiełkowania usuwa się przebarwienia, ślady po narzędziach skrawających, wygładza się i uszczelnia powierzchnię z jedwabno matowym połyskiem. Ponadto ta metoda stosowana jest do uzyskiwania odkształceń plastycznych z takim celem aby poddana tej obróbce część uzyskała wyższą twardość i wytrzymałość.

Szkiełkowanie jest doskonałą alternatywą dla żmudnego polerowania silnika szczotkami drucianymi, płótnem ściernym, ewentualnie innymi druciakami. Powierzchnia po szkiełkowaniu nie jest błyszcząca, lecz ma jedwabisty satynowy półpołysk. Dzięki szkiełkowaniu z największego brudasa można zrobić czyścioszka, a z najbardziej zaniedbanego zabytku, piękne cacko.
Szkiełkowanie idealnie nadaje się do czyszczenia elementów aluminiowych, takich jak silnik, bębny hamulcowe itp.

Szkiełkowanie jest tak delikatne, że nie ma potrzeby zabezpieczania gwintów szpilek, gwintów otworów na świece, komory spalania, gniazd łożysk czy powierzchni przylgowych!

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zamieszczone na tej stronie loga, znaki towarowe i handlowe należą do ich właścicieli i podlegają ochronie prawnej. Zostały umieszczone w serwisie jedynie w celach informacyjnych.

 

Naprawa Serwis Motocykli Otwock www.motoserwisotwock.pl 05-400 Otwock ul. Składowa 1 Tel 732 990 003

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now